FALLOUT WARZONE DAWN

14.07.2018

Ievads: “Karš. Karš nekad nemainās”.  Zālīšlaukos mūs apdraud viss. Mēs uzbūvējām bāzi, bet bez mums šeit ir arī citi. Mazajā “Zālīšu poligona” teritorijā norisināsies šīs zemes likteņa lemšana. Kura no trijām frakcijām spēs izcīnīt uzvaru un nostiprināt savas pozīcijas kā teritorijas turētāji? Katrai no trijām komandām ir primārais uzdevums, kā arī papildus uzdevumi, kas palīdzēs viņiem iegūt ietekmi un teritorijas kontroli. Katras komandas spēles sarežģītība atšķiras. Izvēlies sev piemērotāko un pievienojies! Neatkarīgi no tā, ko izvēlēsies - spēle būs interesanta!

WASTELAND SURVIVAL GUIDE iespējams iegūt šeit - https://failiem.lv/u/7uye4a7w#_

PIETEIKUMA FORMA

Frakcijas:

  1. BROTHERHOOD OF STEEL – IIIIIIIIIIIII
  2. VAULT-TEC – IIIIIIIIIIIII
  3. RAIDERI – IIIIIIIIIIIIII
  4. SYNTH – IIIIIIIIIIIIII
  5. MONSTERS (deathclaw, mirelurk king, etc. creatures) IIIIIIIIIIIIII

Spēles stils: Uzdevumi, lomu spēles, atpūta. Lai uzvarētu, katrai komandai jāveic savs uzdevums, kur par katru izpildīto uzdevumu piešķir punktus. Var iegūt papildus punktus, par dažādiem „ātrajiem uzdevumiem un papildus uzdevumiem”. Spēles noslēgumā, pat tad, ja netiks izpildīti visi norādītie uzdevumi, komanda, ar visvairāk punktiem uzvarēs. Spēles gaitā, laukumā „randomā”, var parādīties kāds no LEGENDARY monstriem, par kuru neitralizēšanu komandai pienākas trofejas kartiņa, kas dod papildu punktus. Viens no opcionālajiem uzdevumiem ir vienreizēja pretinieka komandu bāzu iznīcināšana. Spēlē tiks izmantota naudas vienība “CAPS”. Spēles beigās, tiks izskaitīts, cik komanda ir savākusi CAPS, lai noskaidrotu nomināciju - MAGNĀTI; Ir iespējami papildus uzdevumi, izpildot noteiktus kritērijus (atrasta īpaša manta, vai apmeklēta īpaša lokācija).

SPĒLES LAIKA SADALĪJUMS

08:00-10:00 iebraukšana poligonā, sagatavošanās.

10:00 reģistrācija, cilvēkiem izsniedz materiālus, ekipējuma pārbaude (hronēšana), nomas ekipējums;

11:00 –11:30 Instruktāža, došanās uz sākuma pozīcijām, instruktāža katrai komandai (attiecīgais tiesnesis vai komandieris);

11:30-12:00 bāzes iekārtošana, nostiprināšana;

12:00 Spēles sākums (sākums tiek izziņots centralizēti caur rācijām frakciju komandieriem - Admin frekvence 470.950).

  • Spēlētājiem būs izsniegtas kartes. No komandas jābūt vismaz kādam, kas māk orientēties kartēs. Lai gan spēles teritorija nav milzīga, būs jāspēj atpazīt apkārtne un orientēties pēc apkārtējās vides;

Komandu īsie apraksti

Komanda

grūtības pakāpe / tips

apraksts

Brotherhood of Steel


C:\Users\andm\Desktop\AI project\FALLOUT 2017 MASSIVE WAR\TEAMS - Brotherhood\Brotherhood.png

GRŪTI / vidēji grūti


Taktiska spēle, prasa labu stratēģiju un spēcīgu vadību, kā arī spēju pakļauties komandām un precīzi tās izpildīt. Pamatā ir KOMANDAS DARBS. Spēle mazās vienībās pa 4.

Skaitliski vismazākā komanda, bet arsenālā ir power armor, kas dod ļoti lielu pārspēku frontālā cīņā. Komandā jebkurš cilvēks var vilkt power armor, bet ne vairāk kā noteikts instruktāžā.. Spēle šajā komandā paredzēta spēlētājiem, kas orientēti uz uzdevumu, tā precīzu izpildi, kā arī labi spēj sadarboties komandā!  rekomendējama pieredze airsoftā un taktikas pamati.

Vault-Tec

vidēji grūti / vidēji


Stratēģiska spēle, prasa koordināciju, un spēju strādāt komandā, uz uzdevumu vērsti. Spēle mazās vienībās (5-6 gab/ vienībā);

Komandas spēcīgākā priekšrocība - mediķi, kas būs spējīgi izlīdzēt ievainotajiem komandas biedriem. Lai gan skaitliski vairāk nekā Brotherhood, šī komanda paļaujas uz taktiku un savstarpējo spēju strādāt KOPĀ. Vēlama pieredze airsoftā.

SYNTH

ĻOTI GRŪTI


Spēle sarežģīta ar sarežģītiem uzdevumiem, kas prasa ļoti asu prātu un spēju adaptēties apstākļiem.

Ārkārtīgi spēcīga frakcija, kuras pēdējās versijas sintētiskie roboti vizuāli neatšķiras no cilvēkiem. Frakcijas uzdevumi aug pa līmeņiem un to pamata uzdevumi saistīti ar katru no citām komandām.

Raideri

vidēji


Spēle brīvā režīmā, ar noteikto globālo mērķi. Komandai noteikti uzdevumi, kas jācenšas izpildīt. Var spēlēt solo, vai apvienoties ar citiem komandas biedriem mazās grupiņās (3-7);

Raideru komanda ir skaitliski vislielākā. Nav nekādu spēka bonusu, kā arī neprasa priekšzināšanas.  Viņu uzdevumi bieži tos noliks krustpunktā starp pārējām komandām, kas spēli padarīs par spraigu un ļoti dinamisku pieredzi! LOCK ‘n’ LOAD!

Monstri

vidēji


Ou… jē!

Monstru frakcija tiks pārstāvēta peridiski no izvēlētajiem brīvprātigajiem, kas apģērbs aksesuārus un izvēles kārtībā ies uzbrukt kādai no komandām. Pastāv iespēja, ka ir kāds spēlētājs, kas ar šo nodarbosies visu spēli.

Komandas, to savstarpējā politika 

Nosaukums

VAULT TEC

BROTHERHOOD

RAIDERS

MONSTERS

VAULT TEC

 

KARŠ

KARŠ

KARŠ

BROTHERHOOD

KARŠ

 

KARŠ

KARŠ

RAIDERS

KARŠ

KARŠ

 

KARŠ

MONSTERS

KARŠ

KARŠ

KARŠ

 

 

Kontakti

+371 29415744

info@airsoftizklaide.lv