AIRSOFT PUBLISKĀ SPĒLE

"RE-RUSH"

SVĒTDIEN 02.07.17. ZĀLĪTĒ, SĀKUMS 11:00

Dalībniekiem, kam nepieciešams nomas ekipējums, lūdzu ierasties laicīgi ap plkst. 10:00

10:00 - 10:30 - Nomas ekipējuma izsniegšana
10:30 - 10:45 - Instruktāža par airsoft un nomas ekipējumu (dalībniekiem, kas piedalās pirmo reizi vai reti)
10:45 - 11:00 - Kopējais izklāsts par scenāriju, J&A  (brīfings un Q&A)
*oranžās vestes obligātas (nepieciešams uzrādīt pie reģistrācijas)
*dalībniekiem ar savu inventāru reģistrējoties mājaslapā dalība - 7eur, reģistrējoties poligonā - 10eur.

GPS koordinātes:

X: 508599, Y: 6280129
Lat: 56.6652220, Lon: 24.1403027

UZBRUCĒJI

Uzdevumi: Iekarot un atspiest atpakaļ pretinieka teritorijā esošās 2 bāzes „A” un „B”, pārspridzinot tajās esošos balonus. Tiklīdz balons pārsprāgst, tā bāze tiek zaudēta un uzbrucējiem ir tiesības atdzimt šajā bāzē. Ja pirmo bāzi „A” ieņem 50 minūšu laikā, tad uzbrucēji pēc tiesneša signāla drīkst doties uzbrukumā uz „B” bāzi. Teritorijā ir atrasta pretinieka munīcijas noliktava „a1”, kuru  ieņemot, Uzbrucēji iegūst papildus laiku (15min) „B” bāzes ieņemšanai. Ja komanda izvēlas ieņemt bāzi „a1” tas jāveic pirms bāzes „A” ieņemšanas. Bāzes „a1” ieņemšana jāveic 30min laikā.

Uzbrucēji atdzimst pāros pa 2, vai vairāk (2 = mininums!), bez laika aiztures;

Uzbrucējiem nav limita uz respawn;

Ja uzbrucēji ieņem bāzi „A”, tad tie iegūst tiesības tur atdzimt;

90 minūtes pabeigt uzdevumus, ar iespējamu +15 minūšu papildlaiku uz „B”;

Pārspridzināt balonu bāzēs „A” un „B” lai tās ieņemtu;

Uzbrucēji NEDRĪKST uzbrukt bāzei „B” vispirms neieņemot bāzi „A”;

Nav teritorijas ierobežojumu, izņemot virtuvi – drīkst uzturēties ēkās, kas nav apzīmētas ar sarkanbalto lentu;

AIZSARGI

Uzdevumi: Aizsargāt bāzes „A” un „B” un ja komanda izvēlas, tad arī bāzi „a1”nepieļaujot bāzē esošo balonu pārspridzināšanu. Kopā jāaizsargā 2 bāzes un viens munīcijas punkts. Ja munīcijas punktu ieņem 30 minūšu laikā „A” , tad dodas atdzimt uz bāzi „B” .

Aizsargi, kas mirst pie bāzes „A” vai „a1” dodas atdzimt bāzē „B” 1 REIZI un drīkst atgriezties spēlē.

Aizsargiem paredzēts 1 respawn(2x dzīvības) IZŅEMOT kad tiek aizsargāta bāze „B”

Munīcijas noliktava jānosargā 30 minūtes, pēc tam dzīvi palikušie aizsargi var atgriezties uz aizsardzības pozīcijām bāzē „A”.

90 minūtes bāzu aizsardzībai, ar iespējamu papildlaiku 15min (Ja bāze „a1” tiek ieņemta);