HALLOWEEN QUEST SPĒLE

 

GHOST TOWN

 

Sestdien 31.10.20. airsofta poligonā “Zālītes 18:00

GPS koordinātes: 
     X: 508599, Y:6280129

    Lat: 56.6652220, Lon: 24.1403027

   Ierašanās: 18:00

   Spēles sākums: 19:00


Izklaide Halloween stilā - aktivitāte armijas bāzē ar baidīšanās elementiem, uzdevumiem un aizraujošu brīvdienu aktivitāti tumsā. 

 

 Reģistrācija spēlei GHOST TOWN

 

Dalības maksa:

   Iepriekš reģistrējoties: 15 eur, uz vietas 20 eur.

 

Dalība:
Spēle paredzēta visiem (bez vecuma ierobežojuma) – lieliem un maziem, komandās 2-4 dalībnieku sastāvā – meklēsim mošķus, baidīsimies un baidīsim, ka arī meklēsim dažādas lietas un pildīsim uzdevumus kvestu stilā. Pievienojies un izbaudām Helovīnu kopā! Reģistrācija: https://airsoftizklaide.lv/lv/speles/ghost-town/146

 

Laika plānojums:

18:00 - Ierašanās

18:45 -19:00 Brīfings

19:00-22:00 -Spēles Laiks

22:00-22:30 Apbalvošanas ceremonija/Došanās mājupceļ

 

Info:

Šausmu un piedzīvojumu spēle Helovīna dienā! Spēles būtība – baidīšanās un kvests vakara ieskaņā! Poligonā “Zālītes” ir informācija par jaunatklātu un apslēptu pilsētu meža vidū, kas parāda sevi tikai vienu reizi vairākos gados, un piedzīvojuma dalībnieki dodas turp iegūt naudu un slavu, bet izrādās ka šī pilsētiņa ir pati ar savu tumši apslēpto vēsturi. Vai TU spēsi atklāt pilsētiņas šaušalīgo vēsturi? Vai tomēr centīsies pēc iespējas ātrāk atrast ceļu prom no šīs spoku pilsētiņas. Ko TU darītu baiļu pārņemts?

 

Koncepts:

-Spēles sākumā katrai komandai tiek iedalīta kartiņa, kura būs jāuzrāda noteiktajos intereses punktos, lai varētu pildīt uzdevumus, kā arī karte, lai orientētos spēles teritorijā. Visiem komandas dalībniekiem jāturas kopā, lai varētu veiksmīgi pildīt uzdevumus. Komandas spēles laikā pilda dažāda veida uzdevumus, orientējās pa Zālītes poligonu, meklējot "intereses punktus"(pie katra “intereses punkta” nolikts karodziņš) un mēģina atklāt pilsētas noslēpumus. Par katru izpildīto punktu spēles laikā tiek iegūta virtuālā nauda, kā arī to būs iespējams atrast laukumā.

 

-Uz laukuma iespējams atrast naudu un objektus, kas dažādā veidā var palīdzēt tālākā ceļā un uzdevumu izpildē. Objekti ir marķēti un aptīti ar zaļu lenti. 

 

-Uz laukuma arī izvietoti objekti, kuri ir aptīti ar sarkanu lenti. Tos objektus nedrīkst aiztikt, ja vien nav specifiski noteikts atrast tāda tipa priekšmetu. 

 

-Būs objekti, kuri aptīti ar zilu lenti. No tiem komanda drīkst paņemt tikai vienu priekšmetu.

 

-Pa laukumu pārvietojās "sliktie" mošķi, kuri medī spēlētājus. Ja kādu (vismaz vienu) no komandas spēlētājiem noķer, tad viņam ir jāgaida 1min uz zemes un tad var atdzimt ar cita komandas biedra palīdzību apliekot ap roku auduma apsēju. Komandas biedri nedrīkst atrasties tālāk par 10m vienam no otra (šis noteikums neattiecās uz komandas biedriem, kurus ir noķēris mošķis un jāgaida atdzimšanas periods). Ja kāds no komandas nespēj atdzimt(piem. nav vajadzīgie apsēji), tad visa komanda dodas uz Bāru, kur būs iespējams atdzimt.

 

-Ja spēles laikā rodas jebkādi jautājumi par spēli, par kādu atrasto priekšmetu vai interese par pilsētas vēsturi, tad jādodas pie bārmeņa. Bārs spēles laikā tiek uzskatīts par drošības zonu.

 

Līdzi spēlētājiem jāņem:

Silts apģērbs (atbilstošs āra laika apstākļiem)

Sporta vai staigāšanas apavi

Lukturis(max. 2 uz komandu)

Soma vai maisiņš

Ūdens pudele

Rakstāmais

 

  

Kontakti

+371 29415744

info@airsoftizklaide.lv