AIRSOFT ATVĒRTĀS SPĒLES

  Airsoft izklaide ir aizraujošs hobijs un aktīvās atpūtas veids Latvijā! Ikviens var ņemt dalību, reģistrējoties spēlei. Atvērtajās airsoft spēlēs vari pieteikties viens vai kopā ar draugiem. Airsofta poligonā, mēs spēļu dalībniekus nodrošināsim ar VISU nepieciešamo inventāra nomu - airsoft ieročiem, ekipējumu un drošības aprīkojumu.

 

  Spēles notiek brīvā dabā, izspēlējot dažāda veida airsoft scenārijus. Tas būs labs brīvdienu piedzīvojums, ja neesi to izmēģinājis.

  Pirms katras airsoft izklaides spēles, instruktors izstāstīs noteikumus, dalīsies pieredzē un varēsiet uzdot sev interesējošus jautājumus par airsoft.

 

  Airsoft izklaides spēlētāju publika ir atvērta jauniem dalībniekiem un labprāt dalīsimies šajā aizraujošajā un adrenalīna bagātajā taktiskā šaušanas sporta veidā, lai nestu šī sporta veida popularitāti Latvijā!

  Ja airsofts tev ir hobijs un vēlies piedalīties ar savu iegādāto airsofta inventāru, tad atvērtajās spēles ir īstā vieta, kur satikt domubiedrus, smelties pieredzē un aktīvi pavadīt brīvdienu.

  Atvērtajās airsoft spēlēs var izmantot dāvanu karti, kas iegādāta no mūsu sadarbības partneriem, kā arī šī var būt lieliska dāvana vīrietim ikdienas steigā. 

  Spēles ir piemērotas dažāda vecuma dalībniekiem, taču, ja esi jaunāks par 18 gadiem, tad dalībai spēlē būs nepieciešama aizbildņa klātbūtne! 

  Airsoft spēļu ilgums vidēji ir 4h, taču lūdzam rēķināties, ka parasti tas izvēršas ar visas dienas pasākumu, tamdēļ tev līdzi noteikti noderēs līdzi paņemtās uzkodas vai ēdiens, kā arī dzeramais ūdens siltajā sezonas laikā vai termoss ar tēju vēsākā laikā.

Airsoft atvērtajās spēlēs ietilpst:

  • Pasākums 4h garumā;
  • Profesionāls pasākuma vadītājs, kurš koordinēs spēles;
  • Instruktāža pirms došanās kaujaslaukā;
  • Airsoft ekipējuma noma (katram dalībniekam tiek izsniegts: replika, uniforma, sejas maska, munīcija);
  • Spēles laukums;
  • Scenāriju spēle, minispēles.
Dalības maksa:
  •  25 eur/cilv. – dalība, ekipējums (marķieris, jaka, bikses, maska, brilles, cimdi), 500 bbs
  • 13 eur/cilv. – dalība (ar savu ekipējumu)

Papildus info:

Spēļu kalendārs atrodams šīs mājaslapas sadaļā „Spēles”.

  

Dalībnieki

 

Laika apstākļi

 

Apģērbs

 

Laiks

 Piekeikties var
viens vai vairāki
 Notiek jebkuros
laika apstākļos
 Ērts apģērbs atbilstoši
āra laika apstākļiem.
Botes vai zābaki.
Vēlams cepuri un
šalli/bufu
 Ierasties 10-15 min
pirms pasākuma
sākuma 

  

Pieteikties spēlei:

var aizpildot reģistrācijas formu šeit, rakstot uz e-pastu  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  vai zvanot +371 29415744

airsoft izklaide airsoft latvia airsoft latvija airsoft ieroči airsofts airsoft riga Страйкбол страйкбол латвия peintbols vecpuišu ballīte

Kontakti

+371 29415744

info@airsoftizklaide.lv